Firemné údaje, zodpovedná osoba, správcovia prevádzok

Údaje o firme si môžete nastaviť v sekcii Firmy a prevádzkarne. Keď ste sa prihlásili do aplikácie, ELO zistil na základe Vášho IČO všetky základné údaje o Vašej spoločnosti a automaticky ich doplnil do Vášho účtu. Niektoré údaje je však potrebné zadať manuálne. Napríklad štatutárny orgán v časti Firmy alebo zodpovednú osobu v zložke Prevádzkarne a miesta vzniku.

Počet firiem, či prevádzkarní môžete využívať podľa toho, akú máte zakúpenú licenciu. Každá prevádzkareň, či miesto vzniku môže mať svoju vlastnú osobu zodpovednú za evidovanie, ktorej môžete nastaviť prístupové údaje do aplikácie ako Správca prevádzky. Majiteľ licencie sa dostane ku všetkým prevádzkam. Zodpovedná osoba len ku svojej zverenej prevádzke.

Novú prevádzkareň alebo miesto vzniku si môžete  založiť keď kliknete na Vytvoriť prevádzkáreň alebo miesto vzniku. Tu si zadefinujete či sa jedná o prevádzkareň alebo miesto vzniku. Najčastejšie to bude prevádzkareň. Vyplníte údaje za prevádzku a zadáte zodpovednú osobu za evidovanie odpadov. Ak si želáte prideliť nejakej osobe aj prístup k správe prevádzky, kliknite na Vytvoriť ELO účet pre správcu prevádzkarne. Zadajte jeho údaje a stlačte Vytvoriť. Danej osobe prídu e-mailom pokyny s prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých sa dostane do svojej prevádzky a môže začať evidovať odpady.

V tejto sekcii sa nachádza ešte jedna veľmi dôležitá časť, ktorou sú Súhlasy. O tej sa dozviete viac v samostatnom videu.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *